Tüm Ürünler
Your Cart
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO 5.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!
AYNI GÜN & HIZLI KARGO TÜM KARTLARA6 TAKSİT! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %10 İNDİRİM!

BY TECHNOLOGY VOLPİ 7000 ALAN TARAMA CİHAZI

İnsanoğlu geçmişten günümüze yer altında bulunan kendisi için değerli olan her türlü madeni ve su kaynaklarını arama ihtiyacı duymaktadır. Bu yöntemlerden en eski olanlarından bir tanesi de doğal veya elektromanyetik anten sistemleriyle yer altında bulunan işlevselliğindeki en önemli olgu yer altında bulunan değerli madenlerin (altın, gümüş, bakır, bronz) gazlarının şiddetli olarak yaydığı frekanslardır.

Doğada maddeler kendilerinin kimlikleri olan frekanslarda titreşmektedirler. Mağara, mahzen, tünel gibi boşlukların antenli sistemler tarafından tespit edilmesini sağlamaktadır.

Toprak altında kalan nesnelerin, toprak altında kalış süreleri arttıkça yaydıkları frekansların etkinliği de artmaktadır. Bu sayede antenli sistemlerin bu nesneleri tespit etmeleri çok daha kolay hale gelmektedir. kaldıktan sonra 4-5 derinliklerde de olsa tespit etmek antenli sistemlerde
mümkün olmaktadır.

ByTechnology olarak elde edilen bilgi birikimleri ve uzun süreli ArGe çalışmalarıyla tüketicinin alan tarayıcı sistemler konusunda ihtiyacı olan bir sistem geliştirilmiştir.

Bu sistem VOLPI 7000 olarak adlandırılmıştır. Bu sistemin çalışma prensibi vücuttan aldığı statik enerjiyi, elektronik bir elde edilen bu sistem, kullanıcıların arazide en iyi sonucu almaları için
tasarlanmıştır. Arazi üzerinde kazanılan deneyimlerle VOLPI 7000 aranilan hedeflerin bulunmasında vazgeçilmez bir cihaz olacaktır.

Yorum Yap

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.